Apie mus

UAB Korner group specializacija - prekyba temperatūros ir drėgmės fiksavimo bei registravimo prietaisais, skirtais, naudoti gaminant, pervežant bei sandėliuojant temperatūros pokyčiams jautrius produktus ir prekes. Mumis pasitiki didžiausios Lietuvos logistikos, farmacijos, maisto pramonės, medicinos bei gamybinės įmonės. Atstovaujame žinomus pasaulyje prekės ženklus: Tempmate (Vokietija), DeltaTrak (JAV). 

 

 

 

TEMPMATE yra prekės ženklas iš Vokietijos. Kompanijos gaminamų produktų sąraše vienkartiniai ir daugkartiniai temperatūros registratoriai, skaitmeniniai termometrai, infraraudonųjų spindulių termometrai, bekontakčiai termometrai. Termoregistratoriai ir termometrai naudojami daugelyje Lietuvos verslo įmonių, nuo logistikos kompanijų iki medicinos įstaigų.

Gaminiai turi lietuvišką metrologinės patikros sertifikatąEN12830 sertifikatą, atitinka GDP (Good distribution practices) rekomendacijas.

 

UAB Korner group yra oficialus Tempmate atstovas Lietuvoje.

 

 

 

 

 

DeltaTRAK, Inc. yra viena iš lyderiaujančių kompanijų pasaulyje, dirbanti šalčio grandinės sprendimų (Cold Chain Management), maisto saugumo bei produktų galiojimo termino (Shelf-life) prailginimo srityse. Pagrindinę produktų gamą sudaro įvairūs gaminiai skirti stebėti ir registruoti temperatūros, drėgmės, pH pokyčius. Bevielės ryšio sistemos patalpoms ir transportavimo metu, vienkartiniai ir daugkartiniai drėgmės bei temperatūros duomenų kaupikliai, termo etiketės, profesionalūs termometrai, etileno absorbavimo priemonės, bakterijų aptikimo prietaisai realiu laiku.

 

DeltaTRAK produktai yra skirti savo srities profesionalams, atitinka aukščiausius standartus ir yra gaminami pagal kokybės valdymo sistemą ISO 9000.

 

UAB Korner group yra oficialus DeltaTRAK, Inc. atstovas Lietuvoje.

 

DeltaTRAK, Inc. sertifikatai:

  • Metrologinės patikros sertifikatas
  • ISO 9000 certified
  • N.I.S.T. traceable
  • CE Mark
  • NSF certification
  • FDA CFR 21 Part 11 compliant
  • RoHS compliant
  • IQ/OQ/PQ compliant 

 

www.deltatrak.com

www.korner.lt