Etileno absorbavimo sprendimai

Vaisiai, daržovės ir gėlės yra labai jautrios prekės, todėl teisingas etileno kiekio valdymas transportavimo ir saugojimo metu yra labai svarbus, norint pristatyti šviežius ir kokybiškus produktus ant vartotojo stalo. Net ir labai mažas kiekis etileno, gali padaryti negrįžtamą žalą.
DeltaTRAK Air Repair etileno absorbavimo produktai pašalina etileno dujas, maksimaliai prailgindami produktų galiojimo laiką.

Didelis granulių plotas užtikrina maksimaliai sugeriamą etileną. Iš tinklelio pagamintos pakuotės garantuoja oro cirkuliaciją ir etileno bei kitų žalingų dujų oksidaciją.
Air Repair etileno absorbavimo produktai oksiduoja etileną, paversdami jį vaisiams nežalingais anglies dvideginiu (CO2) ir vadeniu (H20). Šviežios granulės būna ryškiai violetinės spalvos, oksiduodamos etileną jos paruduoja.

AirRepair produktai gali būti naudojami tiek atskirose produktų pakuotėse, tiek šaldytuvuose ar dideliuose sandėliuose.

 

Visi DeltaTRAK produktai yra gaminami pagal ISO 9000 kokybės valdymo sistemą.

plačiau

Specialaus polietileno gaminys su priedais, kurie padeda pašalinti etileną, leidžiantis produktams išlikti šviežiais ir pristabdyti irimo procesą.

"PrimePro" yra pagamintas iš kvėpuojančio plastiko, užtikrinančio efektyvų susikaupusių dujų pašalinimą. Tai riboja anaerobinių bakterijų atsiradimo galimybę.

"Antifog" priedai neleidžia kauptis drėgmei ant plėvelės paviršiaus.

Naudojimui nereikalinga jokia papildoma įranga, nereikia po lakštu esančio oro pakeisti dujomis.

 

Visi DeltaTRAK produktai yra gaminami pagal ISO 9000 kokybės valdymo sistemą.

plačiau